TOPlist

ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ NEBO DAŇOVÉ EVIDENCE, MEZD A DANÍNabízíme zpracování účetnictví nebo daňové evidence, mezd, daní a výkazů pro okresní správu sociálního zabezpečení (OSSZ) a zdravotní pojišťovnu (ZP). Toto zpracování je možné i zpětně za předcházející rok.

Fakturace za naše služby u většiny našich zákazníků vychází z hodinové sazby. Jsme přesvědčeni, že tento způsob je oboustranně spravedlivý, protože zohledňuje stav předávaných dokladů, kterému potom odpovídá i potřebný čas na jejich zpracování. Někdo předává pouze doklady neroztříděné tak, jak je dostal (časově a tím i finančně náročnější je potom jejich třídění a dohledání vzájemných vazeb), jiný je předá již připravené, založené, opatřené případnými komentáři, takže je možné přímé pořizování do počítače bez následných konzultací a dohledávání (časově kratší a finančně levnější zpracování!). Většina zákazníků sama postupně začne doklady předem připravovat dle požadavků účetní a tím i zlevňovat zpracování svého účetnictví.

Při hodinové fakturaci je ve smlouvě za zpracování garantovaná maximální výše ceny za zpracování 1 dokladu. Pokud zákazník nechce hodinovou sazbu, lze se domluvit přímo na částce za doklad nebo na částce paušální za určité období.

Dále vám můžeme nabídnout:


Máte-li nějaké dotazy, můžete je zaslat na adresu uctarna@softag.cz.

Pokud Vás zajímá, kolik byste platili za zpracování u naší firmy, vyplňte prosím následující formulář a my Vám pošleme kalkulaci ceny zpracování. Předtím si ale dále přečtěte, co je považováno za doklad v daňové evidenci a co v podvojném účetnictví.

Za doklad v daňové evidenci (dříve "Jednoduché účetnictví") je považován:

Za doklad v účetnictví (dříve "Podvojné účetnictví") je považován:

Formulář pro výpočet odhadu ceny zpracování:

Vyplňte nezávazně následující formulář a my Vám pošleme odhad ceny zpracování. Je nutné vyplnit všechny položky označené *.


Chci spočítat kalkulaci zpracování: daňové evidence (jednoduché účetnictví)
účetnictví (podvojné účetnictví)
Plátce DPH: nejsem
měsíční
čtvrtletní
* Název firmy:
* IČO:
* Telefon:
* E-mail:
* Roční počet dokladů:
* Počet zaměstnanců:


Poznámky:

  1. (podvojné) účetnictví ze zákona vedou právnické osoby (a.s., s.r.o., …) a dále (od 1.1.2008) podnikající fyzické osoby, jejichž roční obrat přesáhl 25 miliónů Kč. Fyzické osoby do 25 mil ročního obratu mohou vést daňovou evidenci.
  2. Nemáte-li zaměstnance nebo nechcete zpracovávat mzdy, zadejte nulu.
  3. Kalkulace bude spočtena s tím, že celé zpracování provádí naše firma. V případě, že byste si pořizovali některé doklady sami, bude zpracování levnější.