TOPlist

SOFTWARE


Kompletní stavebnicový ekonomicko účetní systém pro všechny druhy a typy firem a organizací. Systém umožňuje přednaplnit údaje do parametrů (konstant) programu nebo do číselníků. To pak umožňuje minimalizovat počet zadávaných údajů, čímž se zkrátí čas na pořízení dokladů a zároveň se minimalizuje možnost zadání chybného nebo neexistujícího údaje díky kontrole na číselníky.

Systém lze provozovat na počítači s operačním systémem MS Windows XP/Vista/7 nebo v počítačové síti Novell nebo Windows nebo v síti se serverem Linux/Samba. Potřebné vybavení výpočetní technikou, včetně instalace, servisu a údržby jsme schopni zabezpečit.

Celá řada našich zákazníků využívá distribuovaného zpracování, kdy základní moduly provozují přímo ve firmě (zapisují došlé faktury a vystavují z nich příkazy k úhradě, vystavují odběratelské faktury, případně pokladní doklady) a pořízená data automaticky předávají k dalšímu zpracování do účetnictví nebo daňové evidence v účetní firmě.

Po rozkliknutí si můžete přečíst stručný popis jednotlivých částí (modulů) systému:

Software


Další specializované programy vytvoříme na zakázku.

Zajišťujeme nové verze programů dle požadavků zákazníků a provádíme legislativní upgrade z důvodů nových zákonných předpisů. Pro uživatele je k dispozici stránka pro download nových verzí a upgrade, nicméně programy samy nahlásí, že je na internetu dostupná novější verze.

Uživatelé mají k dispozici technickou podporu (hotline) po telefonu nebo Skypu, lze domluvit i vzdálenou správu přes internet. Touto formou můžeme nabídnout i "účetní" konzultace, protože naše účetní oddělení zpracovává externě účetnictví, mzdy a daně.

Máte-li zájem o některé výše uvedené programy, napište si nezávazně na info@softag.cz o cenovou nabídku nebo vyplňte formulář níže.


Formulář pro výpočet ceny programů:

Vyplňte nezávazně následující formulář a my Vám pošleme nabídkovou cenu programů včetně zohlednění množstevních slev. Je nutné vyplnit všechny položky označené *.


Plátce DPH: nejsem
měsíční
čtvrtletní
Střediska: ne
ano
Chci programy (SW) pro: daňovou evidenci (jednoduché účetnictví)
účetnictví (podvojné účetnictví)
Faktury: ne
ano
Pokladna (pouze pro PÚ): ne
ano
Mzdy: počet zaměstnanců
Personalistika: počet zaměstnanců
Dlouhodobý majetek: počet
Zásoby: odhad počtu skladových položek
Zakázky: ne
ano
Doprava a stroje: počet vozidel a mechanismů
Objednávky: ne
ano
Drobný majetek (DKP+PPS): ne
ano
Kniha jízd: počet vozidel
Poštovní knihy: ne
ano
Odbyt: ne
ano
Tisk adres na obálky: ne
ano
Sledování stravného (MŠ+ZŠ): ne
ano
PHM a údržba strojů: počet vozidel a mechanismů
Bytové hospodářství: počet bytů
Zvířata: ne
ano
Zakázkové listy: ne
ano
Evidence sklizně – ŽNĚ: ne
ano
Parcely: ne
ano
Zjednodušené objednávky: ne
ano
Dispečerské pracoviště: ne
ano
* Název firmy:
* IČO:
* DIČ:
* Telefon:
* E-mail:

Dvakrát tři = ?

WWW:


Poznámky:

  1. (Podvojné) účetnictví ze zákona vedou právnické osoby (a.s., s.r.o., …) a dále (od 1.1.2008) podnikající fyzické osoby, jejichž roční obrat přesáhl 25 miliónů Kč. Fyzické osoby do 25 mil ročního obratu mohou vést daňovou evidenci.
  2. Nechcete-li program, pak u dotazů na počet (např. zaměstnanců) ponechte nulu.
  3. Kalkulace bude vyhotovena pouze v případě zadání správných údajů do údajů označených *.