TOPlist

Registrační formulář na seminář Zelená nafta včetně ročních normativů


Nechcete-li nám sdělit svůj e-mail potřebný pro tuto automatizovanou elektronickou komunikaci, použijte klasickou tištěnou objednávku po kliknutí Z D E.

Malým podnikatelům ze zemědělské prvovýroby, rybníkářství a hospodaření v lese se často finančně nevyplatí nechat si „žádost“ o vratku části spotřební daně (zelenou naftu) dělat externě např. od účetní, a proto o ni ani nežádají. Absolvent semináře získá potřebné znalosti, aby si zelenou naftu dělal sám.

Seminář má za cíl seznámit s platnou legislativou a dalšími předpisy, jakým způsobem lze vést evidenci podkladů pro „žádost“ o vratku spotřební daně, jak a v jakých termínech z těchto podkladů sestavit „Přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z minerálních olejů“, jaké přílohy k přiznání připojit a jak toto přiznání podat Celnímu úřadu. V ceně vzorové formuláře. Vše výše uvedené bude předváděno na počítači s videoprojekcí.

Závazně se přihlašuji na seminář Zelená nafta pořádaný firmou SoftAg STŘÍBRO s.r.o.: Warning: Undefined variable $kam in /www/doc/www.softag.cz/www/reg_zn.php on line 30
checked> Stříbro, Těchlovice 8.2.2020 9:00
Těchlovice 8.2.2020 9:00
motorest U Rumcajse.
Účastníci školení: (můžete přihlásit max. 5 osob)
* Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
* Podnikám(e) v zemědělské prvovýrobě nebo lesnictví nebo rybníkářství Warning: Undefined variable $opak in /www/doc/www.softag.cz/www/reg_zn.php on line 66
>
* Název firmy:
Sídlo (adresa):
* IČO:
DIČ:
Telefon:
Mobilní telefon:
Skype:
* E-mail:
* Nevyplňovat - ochrana proti spamu:

2 * 3 = ?


Na základě přihlášky obdržíte e-mailem zálohovou fakturu, kterou zaplaťte buď hotově v naší kanceláři nebo převodem na účet tak, aby částka byla zaplacena do pokladny nebo připsána na bankovní účet uvedený na faktuře nejpozději do 9:00 do čtvrtka 6. února 2020, jinak je přihláška neplatná.
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, daňový doklad obdržíte e-mailem na zadanou e-adresu. Základní cena bez slevy činí 1.490 Kč za osobu, pokud podnikáte v zemědělské prvovýrobě, lesním hospodářství nebo rybníkářství, zaplatíte pouze 699 Kč za osobu.