TOPlist

Registrační formulář na kurz "EET prodej/evidence služeb/výrobků/zboží v provozovnách služeb/prodejnách/restauracích"


Nechcete-li nám sdělit svůj e-mail potřebný pro tuto automatizovanou elektronickou komunikaci, použijte klasickou tištěnou objednávku po kliknutí Z D E.

Kurz nevyžaduje žádné vstupní znalosti, je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základy moderního způsobu evidence prodeje služeb či výrobků/zboží/materiálu s tiskem (EET) účtenek/faktur či příjmových EET dokladů v provozovnách služeb, prodejnách, restauracích s využitím počítače. Evidence stavu (množství) zboží či materiálu při prodeji není podmínkou, ale je možné si ji kdykoli nastavit. Režim naskladnění včetně vnitro naskladnění např. výrobků, obecný (vnitro) výdej, evidence objednávek, dodací listy, faktury, účtenky. Automatizovaný odpis materiálu na výrobky dle receptury/kusovníku. A celá řada dalších funkcí.

Závazně se přihlašuji na kurz "EET prodej/evidence služeb/zboží/materiálu ..." pořádaný firmou SoftAg STŘÍBRO s.r.o.: Stříbro 29.12.2019 9:00-16:00 zasedací místnost SoftAg,
nám. Svobody 219, Stříbro.
Účastníci kurzu: (můžete přihlásit max. 5 osob)
* Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
Příjmení a jméno:
* Název firmy:
Sídlo (adresa):
* IČO:
DIČ:
Telefon:
Mobilní telefon:
Skype:
* E-mail:
* Nevyplňovat - ochrana proti spamu:


Na základě přihlášky obdržíte zálohovou fakturu, kterou zaplaťte buď hotově v naší kanceláři do 23.12.2019 nebo převodem na účet 167500277/0600 tak, aby částka byla připsána na náš bankovní účet nejpozději dne 27.12.2019, jinak je přihláška neplatná.
Cena 990 Kč na osobu je uvedena včetně 21% DPH, daňový doklad obdržíte e-mailem na zadanou e-adresu
.