Nabídka EET řešení


Dotazy k EET pokladnám a výpočetní technice (počítače, monitory, (účtenkové) tiskárny, notebooky, ...) na e-mailové adrese obchod(at)softag.cz nebo na mobilu: 604 951 057. Ceny včetně 21% DPH uvedené níže jsou orientační, po upřesnění vašich požadavků na naše služby vám připravíme individuální cenovou nabídku.

Služba na telefonu (hot-line) se na základě vyhodnocení volání zákazníků zkrátila ve všední dny na 7:15 - 22:00, sobota 7:30 - 22:00, neděle a svátky 10:00 - 22:00. Při náběhu 3. a 4. vlny EET od 1.5.2020 počítáme s jejím opětovným rozšířením. V případě EET na počítači se pracovník hot-line na vaši žádost může vzdáleně připojit k vám na počítač za účelem vyřešení vašeho požadavku.

Ve výše uvedených nabídkách řešení EET se snažíme pokrýt všechny možné požadavky EET nejen pro malé živnostníky a řemeslníky. Pokud si nejste jisti, které řešení si vybrat, kontaktujte nás. Z naší nabídky si určitě vyberou i ti, kterých se týká poslední vlna EET jako například stánkoví prodejci, výrobci (jídel sebou, textilu, oděvů, dřevěných výrobků, mýdel, svíček, parfémů, čistících a leštících prostředků, skla, porcelánu, bižutérie a klenotů, stavebních materiálů, konstrukcí, nábytku, zemědělec, lesník, rybář, pekař, řezník, mlynář, cukrář, kameník, kovář, zámečník, hodinář, zlatník, truhlář, tesař, klempíř, ...) či poskytovatelé služeb (právník, advokát, znalec, zeměměřič, restauratér, účetní, lektor, organizátor kulturní akce, konzultant, lékař, veterinář, kadeřnice, holič, kosmetička, masér, kartářka, opravář, revizní technik, elektrikář, obkladač, malíř, lakýrník, natěrač, finanční poradce, realitní makléř, autoservis, prádelna, dopravce, cestovní kancelář, zedník, pokrývač, instalatér, hodinový manžel, uklízečka, kamnář, kominík, optik, projektant, likvidátor restauratér, deratizér, průvodce, učitel, vychovatel, psycholog, ostraha, soukromý detektiv ...). Čerpáme ze zkušeností, které máme s EET u poskytovatelů ubytování (hotel, ubytovna, pension, ...), poskytovatelů stravovacích služeb (restaurace, hospody, jídelny, cukrárny, kavárny, vinárny, ...) a u maloobchodu či velkoobchodu.