Služby


  • Webová prezentace - Vytvoříme Vám webovou prezentaci v jakémkoli rozsahu a složitosti.

  • SEO optimalizace - Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (zkratka SEO z angl. Search Engine Optimization, někdy nesprávně označovaná jako Search Engine Optimalization) je velice účinná metoda, jak dostat Vaše internetové stránky do českých, slovenských i do světových vyhledávačů na nejvyšší místa, na přední pozice, před konkurenční odkazy.

    Pomocí SEO - optimalizace pro vyhledávače, někdy nazývané pozicování nebo optimalizace webu, k Vám můžeme nasměrovat cílené návštěvníky z internetových vyhledávačů (například Google, nebo Jyxo používané ve fulltextu Atlas.cz, nebo Seznam.cz), kteří přímo prahnou po tom, co hledají, a pokud se jim nabídnete jako první, ještě před konkurencí, přijdou právě k Vám, na Vaše webové stránky, které mírně upravíme - zoptimalizujeme.

  • Internetové aplikace - Navrhneme pro vás řešení vašeho problému přímo na míru. Můžeme vám vytvořit jakkoukoli internetovou aplikaci

  • Design - Pokud potřebujete vytvořit reklamní leták nebo udělat jakékoli grafické práce, jsme tu pro Vás. Od vytvoření loga firmy až po návrh na letáky. To vše u nás.